Co znamená „Obchodování binárních opcí“

Obchodování binárních opcí je velmi zajímavou možností, jak dosáhnout vysokých zisků. Přesto je toto téma pro mnoho lidí zcela neznámé. A to se pokusíme změnit.

Binární opce se představují

Ve své podstatě se jedná o online obchodování s tzv. podkladovými aktivy. Do množiny podkladových aktiv se řadí zejména indexy, měny, dluhopisy nebo komodity. Celý princip je založený na tom, že obchodník odhaduje, jestli hodnota podkladových aktiv bude klesat nebo stoupat. V případě úspěchu je obchodníkovi z dané transakce připsán zisk, jenž může dosáhnout mnoho desítek procent z vložené investice. V opačném případě přichází o investované peníze.

Binární opce v praxi

Nyní si vše vysvětlíme na příkladu, díky kterému vše lépe pochopíte. Rozhodli jste se, že budete spekulovat na růst měnového páru GBP/USD. Odhadujete, že hodnota amerického dolaru poroste, proto investujete 500 USD. Možnost zisku je předem určena například na 70%, zrovna tak jako doba, za kterou je vyhodnocení úspěšnosti provedeno. V daný čas zjistíte, jestli jste uspěli. Pokud dolar opravdu vzrostl, získáte zpět investovaných 500 USD. A navíc dalších 350 USD, což je slíbených 70% a váš zisk. Pokud by se hodnota měny nezměnila vůbec, bude vám vráceno 500 USD. Naopak jestliže by americký dolar klesl, přišli byste o investovaných 500 USD.

Je obchodování s binárními opcemi hra na náhodu?

Není. Pokud budete k obchodování přistupovat nezodpovědně, můžete o všechno přijít. Zkušení obchodníci své zisky opírají o znalosti a dlouhodobou strategii. Strategických postupů existuje celá řada a záleží na každém, který si vybere. K tomu vám může pomoci demo účet, na kterém lze bez rizika otestovat vlastní schopnosti a najít vhodnou strategii. Znalosti je možné získat za pomoci různých vzdělávacích ebooků, videí, webinářů a seminářů, které seriózní brokeři zdarma nabízejí.Použité štítky:

Přidat příspěvek

Copyright © 2019. All Rights Reserved. | Kontakt | Flytonic Theme by Flytonic.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook
Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow