HighLow nabízí $50 cashback

$50 Cashback on your first trade
HighLow je relativně nový broker s binárními opcemi. Navzdory tomu se stal během krátké doby velmi oblíbeným. Mezi tradery si vybudoval velmi dobrou pověst, jejíž důkazem jsou i mnohé pozitivní komentáře na fórech.


Velikost bonusu: $50
Typ bonusu: deposit/cashback
Podmínky bonusu: vklad na účet
Platnost bonusu: neomezena
Rozhraní: angličtina, japonština
Uživatelská podpora: angličtina
Požádat o bonus: zde


Obchodník s binárními opcemi HighLow vám přináší některé zajímavé funkce a možnosti, které nejsou tak časté u jiných brokerů. HighLow umožňuje jeden z nejnižší minimálních vkladů mezi brokery nabízející obchodování binárních opci.

Minimální vklad ve výši 10 dolarů lze provést pomocí Neteller, bankovního převodu či kreditní kartou. Bez registrace můžete použít i demo účet na 10 000 dolarů, kde lze vyzkoušet obchodování s virtuálními penězi aniž byste riskovali své vlastní peníze. Díky těmto přednostem je HighLow skvělý pro začínající obchodníky.

Vklady
Nejdůležitější věcí pro každého obchodníka je snadná možnost vkládat a vybírat finanční prostředky. HighLow umožňuje vklady přes kreditní kartu, bankovním převodem nebo pomocí internetové peněženky Neteller. Při prvním vkladu jsme zvolili nejjednodušší metodu a to Neteller. Vklady a výběry přes Neteller jsou zpracovány okamžitě a finance jsou dostupné na vašem účtu během několika minut. Bankovní převody trvají obvykle 2-3 dny v závislosti na bance.

test

Výběry
Pro výběr financí je nutno kliknout na „můj účet“ a tlačítko Withdrawal. HighLow neumožňuje výběr prostředků na kreditní kartu

vyplata

Platforma
HighLow využívá pokročilou platformu MarketsPulse. HighLow přizpůsobili platformu a její styl přímo pro potřeby obchodníka. Celkově má příjemný tmavý vzhled a je přehledná. Grafy jsou velmi snadno přístupné, rozhraní pochopitelné bez nutnosti rozsáhlých vysvětlení. Obchodování je velmi jednoduché a pohodlné.

Hodnocení
HighLow je v současné době jedním z nejlepších brokerů. Jeho přednostmi jsou především rychlá platforma, spolehlivost, minimální vklad, velmi snadný a rychlý výběr financí, možnost odprodeje opcí, jejich zhodnocení až do výše 100%.

Mezi nevýhody patří nemožnost měnit časové rozlišení grafu, menší nabídka podkladových aktiv a nezobrazování aktuální ceny u otevřené opce (nutno sledovat graf).

Založ si účet zdarma a získej $50 cashback

Použité štítky:

Přidat příspěvek

Copyright © 2019. All Rights Reserved. | Kontakt | Flytonic Theme by Flytonic.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook
Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow