Osobní zkušenost – BullBinary – 25 USD zdarma


Včera jsme vám přinesli recenzi obchodníka s binárními opcemi s názvem BullBinary (čtěte zde) a protože každý obchodní bonus, který vám přinášíme se snažíme i vyzkoušet, přišel dnes na řadu právě tento.

Celý proces vytvoření účtu se neliší od jiných brokerů. Je nutno vyplnit osobní údaje, místo bydliště a vaše předchozí zkušenosti s obchodováním. Otázky se týkají toho, zda jste někdy obchodovali, jaký objem obchodů provede za rok a v jaké výši. Celý proces registrace ukončíte ověřením emailu. Součástí průběhu registrace je i možnost nahrání ověřovacích dokumentů. Tyto lze ale nahrát i později přímo z obchodního rozhraní.

Vzhledem k tomu, že broker na svých stránkách uvádí oficiální kontakt na české telefonní číslo, předpokládal sem, že se v telefonu ozve český jazyk. Bohužel, číslo je sice české, ale z telefonu se ozvala plynulá angličtina. Rozhovor byl krátký, na jeho konci sem požádal o bonus, ale po ověření dokumentů mi bylo promptně vyhověno. O připsání bonusu na svůj účet sem byl informován emailem.

Vzhledem k tomu, že minimální částka pro jednotlivý obchod činí u tohoto obchodníka pouze $1, lze s touto částkou obchodovat poměrně dlouho a vyzkoušet si zajímavé strategie pro obchodování s binárními opcemi. Máte jistotu, že o obchodníka nenecháte ani korunu a třeba budete mít štěstí a svůj účet rozmnožíte na zajímavou částku.

Hodnotíme kladně i to, že obchodník nabízí demo účet na binární opce.

Rád bych připomněl, že obchodník je registrován . Neměli byste tedy mít problémy ani v případě, že se přece jen rozhodne investovat své vlastní peníze a provést vklad. ten lze provést několika způsoby mezi nimiž nechybí možnost platby kartou, bankovní převod či využití internetových peněženek jako Skrill či Netteler. Účet na Skrill si můžete vytvořit zde.

Pokud chcete, můžete se podívat na screen níže, kde je zobrazena bonusová částka připsaná na můj účet. Pokud budete mít nějaké dotazy, neváhejte mě kontaktovat.

Bonus připsán - mise splněnaa

Bonus připsán – mise splněnaaPoužité štítky:

Přidat příspěvek

Copyright © 2019. All Rights Reserved. | Kontakt | Flytonic Theme by Flytonic.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook
Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow