Osobní zkušenost – no deposit bonus u XM.com

Broker XM.com

Broker XM.com

Včera večer sem osobně vyzkoušel založit účet u brokera XM.com. Samotná registrace proběhla prakticky bez problémů. Registrační proces se skládá, jak už bývá u většiny brokerů zvykem, z několika kroků, ve kterých je nutno uvést své osobní údaje, bydliště a předchozí zkušenosti s obchodováním. Po dokončení procesu registrace vám dojde na email aktivační link s platností 24 hodin. Po kliknutí na tento link je váš účet aktivní a můžete pokračovat dále.

Abyste byli schopni obdržet bonus ve výši 30 USD, je nutno ověřit vaši totožnost. Zasílal sem z obou stran ofocený občanský průkaz a výpis z účtu z banky, kde se zakryl informace o stavu účtu. V případě XM.com sem ale narazil na menší problém, kvalita naskenování z mobilního telefonu, který stačil u mnoha jiných brokerů, zde nestačila. Musel sem tedy provést nové nafocení ve větším rozlišení a vše bylo v pořádku. Dokumenty zasíláte přes rozhraní v administraci. Vyberete naskenovaný dokument a nahrajete.

Tip pro obchodníky: vyzkoušejte i další bonusy na obchodování

Další den ráno sem mi ozvala osobní účetní manažerka, která mi vysvětlila podrobnosti k účtu. K radosti vás, kteří neovládají angličtinu, mluví slovensky, a komunikace byla naprosto bezproblémová. Nemusíte mít tedy obavy, zda budete rozumět.

Po schválení dokumentů lze velice jednoduše zažádat o bonus kliknutím na tlačítko v administraci účtu. Je nutno zadat vaše telefonní číslo, na které vám přijde aktivační kód, který zadáte jako potvrzení ověření telefonního čísla.

Vidíte, že lze opravdu obchodovat bez nutnosti vložit vlastní finanční prostředky. Můžete si takto vyzkoušet své štěstí u profesionálního brokera XM.com

Založ si účet u XM.com a získej zdarma $30

Zde máte důkaz o připsání bonusu na můj účet

MT4 WebTrader MT4 platforma WebTrader Forex platforma WebTrader-mt4.xm.comPoužité štítky:

Přidat příspěvek

Copyright © 2019. All Rights Reserved. | Kontakt | Flytonic Theme by Flytonic.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook
Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow