Popis obchodních bonusů

Při obchodování binárních opcí můžete získat zajímavé bonusy. Které to jsou?

No deposit bonus

No deposit bonus je možnost, jak získat peníze na obchodování ve Forexu zcela zdarma. Většina bonusů podporujících zájem o investování je vázána na složení určitého vkladu na váš účet u brokera. U no deposit bonusu to není nutné. Může ho získat každý, kdo o to projeví zájem. Jedinou podmínkou je si vybrat správného brokera, který no deposit bonus poskytuje. Samozřejmě neočekávejte nějaké horentní částky, bonus se obvykle pohybuje okolo 25 USD.

Tento bonus v současné době nabízejí tito obchodníci:

Deposit bonus

Deposit bonus je další forma podpory obchodování. Základním předpokladem k tomu, abyste ho získali, je založení účtu u vybraného brokera. Další podmínkou je povinnost složit základní vklad. Jeho výši si určuje každý broker sám a také se liší podle toho, jaký účet jste si vybrali (standard, VIP apod.).

Jakmile vložíte peníze na účet, můžete většinou požádat o připsání deposit bonusu. Jeho výše může činit od 10% hodnoty vkladu do 100%. Často je také omezen horní hranicí konkrétní částky.

Bonus je nabízen například u těchto obchodníků:

Cashback

Bonus ve formě cashbacku může získat úplně každý obchodník, nezávisle na tom, zda je jeho obchod ziskový nebo ztrátový. Celý princip těchto bonusů je založený na vracení části poplatků, jenž se platí za obchodování. Abyste na cashback dosáhli, je nutné se registrovat u vybraného providera cashbacku. Následně si buď otevřete účet u brokera přes stránky providera cashbacku. Pokud již účet máte, vašeho brokera tam zaregistrujete. Výše bonusu je většinou v jednotkách USD nebo jiné měny.

Bonus nabízí i obchodník s binárními opcemi HigLow a to ve výši 50 USD.

Trade volume bonus

V případě trade volume bonusu je nutné, abyste splnili podmínku určitého objemu obchodů. Právě na nich je závislá výše tohoto bonusu. Obvykle se jedná o fixně daný vzorec výpočtu hodnoty Trade volume bonusu, jenž může být založený buď přímo na konkrétní částce nebo procentu.Použité štítky:

Přidat příspěvek

Copyright © 2019. All Rights Reserved. | Kontakt | Flytonic Theme by Flytonic.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook
Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow