24 Option Recenze

24 Option
do 100% vkladu
Web obchodníka

Krátké zhodnocení

Společnost 24option byla založena na Kypru v roce 2010. Jako obchodník s binárními opcemi je velmi oblíbený mezi mnoha tradery. Je to především z toho důvodu, že nabízí svým klientům proaktivní přístup a mnoho dalších bonusů k obchodování. Není běžné, že by kterákoli jiná společnost nabízela svým klientům odměny za obchodování ve výši mnoha tisíců dolarů za jejich aktivitu. Společnost je formálně vlastněna CBAY Financials, 24option je spravována Rodeler Ltd. Broker je regulovaný a má licenci CYSEC (Securities Exchange Commission).

Celá recenze

Detaily

Obchodník 24 Option
Web URL http://www.24option.com
Založen 2010
Sídlo společnosti 39 Kolonakiou street, Limassol, Cyprus
Kontaktní telefonní číslo 357 25 262789
Podpora email, telefon, live chat
Jazyky angličtina, italština , španělština , němčina , ruština , francouzština , arabština , čínsština , čeština - pouze podpora , mnoho dalších
Obchodní platforma TechFinancials
Minimální velikost prvního vkladu $250
Minimální velikost účtu $250
Minimální velikost obchodu $10
Maximální velikost obchodu $150000
Bonus do 100% vkladu
Demo účet Otevřít demo účet
Regulován Yes
Regulace CySEC
Druhy účtů standard account , silver account , gold account , platinum account , diamond account
Metody vkladu bankovní převod , Banklink , Cash-U , kreditní a debetní karty , Giropay , iDeal , Moneybookers , Multi Banco , Neosurf , Neteller , PerfectMoney , QIWI , Sofort , Teleingreso , Ticketsurf , Webmoney , AstroPaycard , Moneta , PaySafeCard
Metody výběru bankovní převod , Cash-U , kreditní a debetní karty , Moneybookers , Neteller, PerfectMoney , QIWI , Webmoney , Moneta
Typ brokera binární opce
Doba expirace variabilní od 1 minuty výše
Typy obchodovatelných aktiv měnové páry, komodity, akcie, zlato, olej, indexy
Druhy obchodovatelných opcí klasické opce , One touch opce , Boundary opce , Short term opce
Obchodovatelné měny USD , EUR
Účet veden USD , EUR
Akceptuje klienty z USA No
Obchodování na mobilním telefonu Yes
Obchodování na tabletu Yes
Naše hodnocení 4.1

Grafické rozhraní

Screenshot 1 Screenshot 2

Výhody

 • vysoký payout až 89%

Celá recenze

24option.com patří v současné době mezi největší online brokery binárních opcí na světě. Úspěch rychlého růstu společnosti byl založený na chytré kombinaci efektivní reklamy, výborných služeb a vstřícnosti k zákazníkům. Ta je podporována i mnoha jazykovými mutacemi, kterých je v současné době 17. Ačkoliv nejsou webové stránky v češtině, je možné požádat o podporu. Ta by měla být poskytnuta v českém nebo slovenském jazyku prostřednictvím lokálního manažera.

Obchodní platforma 24option.com

S 24option.com se nemusí nikdo obávat, že by obchodní platformu nedokázal zvládnout. Jedná se o přehledný a uživatelsky příjemný systém, který využívá engin od TechFinancials. Intuitivní ovládání vás bude nepochybně bavit, platforma navíc není přetížena nadbytečným množstvím různých grafů. Zkrátka a dobře obsahuje vše, co je ke komfortnímu obchodování potřeba.

Hlavní obchodní nástroje:

 • Digital Option Pro
 • Option Builder
 • One Touch

Samozřejmostí je možnost obchodování prostřednictvím chytrých mobilních telefonů.

Typy účtů

U 24 Option najdeme v nabídce 5 různých účtů, ze kterých si vybere určitě každý zájemce o obchodování s binárními opcemi. Jedná se o účty:

 • Standard – minimální deposit je určený na 250 EUR a minimální částka obchodu začíná na 24 EUR. První výběr finančních prostředků z účtu je zdarma, další výběry jsou zpoplatněny.
 • Silver – v případě Silver účtu se počítá s vkladem 2 000 EUR. Minimální obchod je stejný jako u standardu, tedy 24 EUR. První výběr peněz z účtu zdarma, další výběry jsou zpoplatněny.
 • Gold – základní vklad musí být 25 000 EUR a nejmenší obchod je určený na 48 EUR. U gold účtu je možný 1 výběr měsíčně zdarma.
 • Platinum – minimální deposit 50 000 EUR, nejmenší částka obchodu je 120 EUR. Všechny výběry peněz z účtu jsou zdarma, k dispozici je široká podpora.
 • Diamond – výši základního vkladu se dozvíte pouze dotazem u manažera 24 Option. Minimální obchod je určený na 480 EUR a všechny výběry peněz jsou zdarma. Součástí je maximální podpora a široké možnosti k obchodování.
 • Demo účet – získání demo účtu je podmíněno založením reálného účtu a složením minimálního vkladu ve výši 250 EUR.

Poznámka: částky uvádíme v EUR, ale je možné vzít i jejich ekvivalent, např. v USD.

Hlavní způsoby vkladů a výběrů

U platebních karet a elektronických plateb je nutné vložit nejméně 250 EUR. U bankovního převodu to je 1 000 EUR. Jsou možné i další měny, např. USD nebo GBP.
Pro vklady: platební karty (Visa, MasterCard, Carte Bleue, Dankort, CartaSi, Laser and Discover), standardní bankovní převody, elektronické platby (MoneyBookers)

Pro výběry: u výběrů finančních prostředků platí, že jsou peníze vráceny stejným způsobem, jakým byly na účet 24 Option převedeny.

Varování: U výběrů peněz z účtu 24 Option je u základních účtů tento krok zpoplatněn (viz popis účtů výše). Jedná se o poplatek 2% u MoneyBookers a 3,5% u platebních karet a Neteller. Bankovní převody jsou zpoplatněny 25 EUR (minimální možná částka u bankovního převodu je 50 EUR), případně ekvivalenty jiných měn.

Druhy obchodování

Online broker 24option.com umožňuje svým klientům obchodovat binární opce, forex, indexy a komodity.

Typy bonusů

24option.com nabízí svým klientům podporu ve formě bonusů. Obecně lze konstatovat, že lze získat bonus až do výše 100% vkladu. Podmínkou ovšem je dosažení určité výše obchodování. Alternativ existuje vícero, navíc se můžou v průběhu času měnit. Proto doporučujeme prostudovat aktuální podmínky na webových stránkách brokera.

Vzdělávání od 24option.com

Broker 24option.com se snaží poskytovat svým klientům co nejvíce informací a možností, jak se vzdělávat. Patří mezi ně:

 • webináře
 • ebooky
 • videa
 • analýzy
 • články
 • osobní podpora

Porovnání s konkurencí – BancDeBinary.com

Hned úvodem je určitě dobré zmínit, že broker 24option.com je prozatím větší a zavedenější, než Banc De Binary. To může hrát u některých zájemců o obchodování svoji roli.
Rozhodování může významně ovlivnit nejnižší částka určená k obchodování. Zatímco u Banc De Binary jde o 1 USD, v případě 24 Option to je 24 EUR či měnových ekvivalentů. Přehlédnout bychom neměli ani poměrně přísné zpoplatnění výběrů peněz z nižších variant účtů u 24option.com, což by mohlo někoho odradit. Pro zahraniční investory nebo dobře jazykově vybavené české obchodníky může být zajímavá širší podpora u 24Option, jenž dokáže komunikovat ve větším počtu cizích řečí.
Demo verze nabízejí obě společnosti, ale u 24option.com je povinnost složit základní vklad.

Zajímavosti

Online broker s binárními opcemi 24option.com se již od svého vzniku dokonale stará o vlastní propagaci. Například v roce 2015 oznámil spolupráci s bývalou německou tenisovou hvězdou – Borisem Beckerem.
Samozřejmě, že vedle úspěšného marketingu nezaostává ani na poli moderních technologií. V polovině roku 2015 představila společnost 24option.com novou verzi aplikací pro iOS a Android. Tato mobilní platforma umožňuje možnost neustálého přístupu k účtu a obchodování. Vyznačuje se jednoduchostí, rychlostí a velkou vstřícností k uživatelům.

Web obchodníka

Přidat příspěvek

Copyright © 2019. All Rights Reserved. | Kontakt | Flytonic Theme by Flytonic.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook
Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow