Advanced Binary Technologies Ltd. Recenze

Advanced Binary Technologies Ltd.
30% na vklad
Web obchodníka

Krátké zhodnocení

Porovnáním brokerů se věnujeme již nějakou chvíli a málokdy se stane, že nás zaujme relativní nováček meze obchodníky. Ayrex je makléř se sídlem v St. Kitts a Nevis, který provozuje… more

Celá recenze

Detaily

Obchodník Advanced Binary Technologies Ltd.
Web URL https://www.ayrex.com/
Založen 2014
Sídlo společnosti St. Kitts and Nevis
Obchodní platforma Proprietary
Bonus 30% na vklad
Demo účet No
Akceptuje klienty z USA No
Naše hodnocení

Grafické rozhraní

Screenshot 1 Screenshot 2

Celá recenze

Porovnáním brokerů se věnujeme již nějakou chvíli a málokdy se stane, že nás zaujme relativní nováček meze obchodníky. Ayrex je makléř se sídlem v St. Kitts a Nevis, který provozuje společnost s názvem Advanced Binary Technologies Ltd. Jedinou opravdovou kaňkou je to, že zatím nejsou regulováni. Dle konverzace s podporou na tom intenzivně pracují. Jak již bývá u brokerů zvykem, nepřijímají USA obchodníky. Jinak ale nemůžeme tomuto brokerovi nic vytknout.

Co nás skutečně ohromilo, i když především preferujeme rychlost a intuitivnost platformy, je grafické rozhraní obchodního prostředí. Z klidným srdcem mohu říci, že patří mezi to nejlepší, co jsem kdy viděl. Celé bylo navrženo prakticky od nuly, je maximálně intuitivní, snadno ovladatelné a poskytuje všechny potřebné informace nutné k obchodování.

Vklady a vyběry

U většiny obchodníků s binárními opcemi se průměrný minimální vklad pohybuje mezi $100- $200. U tohoto brokera je to jen $5. Stejná částka je zároveň i minimální velikost obchodu a výplatní minimum. Pokud to opět porovnáme s většinou brokerů, kde je minimální výplatní částka stanovena od $100 výše, je to pro Ayrex další plus. Věříme, že právě Ayrex může být volbou pro obchodníky, kteří začínají s minimálním kapitálem a chtějí se naučit obchodovat s nízkými částkami.

Pokud Ayrex porovnáme třeba s 24Option, kde je minimální velikost obchodu $24, vychází nám broker výhodnější právě pro ty, kteří nedisponují velkým počátečním kapitálem.

Demo účet zcela zdarma

Ayrex má další neuvěřitelnou výhodu, a to je demo účet zcela zdarma bez vkladu! Podobně tomu je třeba u australského broker HighLow Nemusíte se tedy ani zaregistrovat, abyste mohli vyzkoušet obchodní platformu. Stačí kliknout na modré tlačítko „Demo“ v pravém horním rohu stránky, a budete přesměrováni přímo na demo účet. Platforma běží rychle rychle a je graficky naprosto úchvatná. Ayrex ji navrhl od nuly a je to jejich vlastní technologie.

Jak si tedy vyzkoušet demo účet? Vyberte si typ opce, které chcete obchodovat (krátkodobé, High/Low), zadejte výši investice a sledujte její vývoj. Platforma vám v průběhu platnosti opce bude ukazovat aktuální pozici v reálném čase.

Bonusy a typy účtů

Na Ayrex, můžete otevřít islámský účet nebo běžný účet. Bonusové částky jsou následující:

  • při vkladu $100- $499 obdržíte 10% bonus
  • při vkladu $500 – $999 obdrží 10 – 20% bonus (dle vašeho výběru).
  • při vkladu $1000 lze získat 10-30% bonus (dle vaší volby).

Pamatujte si, že můžete uložit méně, ale v tom případě nemáte nárok na žádný bonus. Pokud navštívíte internetové stránky brokera, tak tam naleznete podrobné vysvětlení o tom, jak fungují bonusy a jaká jsou pravidla pro jeho výběr

Upozornění: V současné době běží u tohoto brokera binárních opcí pravidelná hodinová soutěž, kde můžete vyhrát skutečné peníze. Za první místo máte 100, za druhé 60 a za třetí 30 USD.

Ayrex doposud nepodporuje mobilní obchodování, ale podle vyjádření podpory na tomto intenzivně pracují a tato možnost by měla být již brzy k dispozici. Mezi dostupné obchodní nástroje, které jsou nabízeny, patří Ekonomický kalendář a zprávy z trhu. Vzdělávací možnosti jsou v současné době velmi malé; naleznete zde krátké články, slovníček pojmů a FAQ. Ve srovnání s konkurencí jsou možnosti opravdu velmi malé, ale vzhledem k dalším nezanedbatelným plusům je bereme pouze za malou nevýhodu.

U některých binárních brokerů se často setkáváme s tím, že nutí začátečníky k obchodování přímo na ostrém účtu. Buď demo účet vůbec nenabízejí, nebo má omezenou platnost. To není bohužel dobrý přístup. Ayrex je v tomto vůči zájemců o binární obchodování velmi vstřícný a klient je pro ně na prvním místě. Demo účet není nijak omezený a můžete ho využívat i v případě, že nechcete být klientem Ayrex.

A co služby zákazníkům? Podpora je k dispozici v obchodní dny (24/5), můžete využít webový formulář, emailovou podporu, live chat a telefon. Vyzkoušel sem live chat a reakce byla do pár desítek vteřin. Podpora komunikovala v angličtině.

Resumé? Ayrex je opravdu jedinečný broker

V době, kdy většina brokerů nabízí více či méně stejné průměrní funkce, platformy, a zkušenosti, Ayrex opravdu vyniká jako unikátní a výjimečná alternativa. Kladně hodnotíme to, že věnoval úsilí na rozvoj jejich rychlé a intuitivní platformy. Tento fakt jej odlišuje od ostatních. Demo účet je také vynikající a jen velmi těžko budete hledat přátelštější podmínky pro vklady a výběry financí.

Bude zajímavé sledovat, jak se tento broker bude dále vyvíjet v příštích letech. Myslím, že mají světlou budoucnost před sebou.

Web obchodníka

Přidat příspěvek

Copyright © 2019. All Rights Reserved. | Kontakt | Flytonic Theme by Flytonic.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook
Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow