Banc De Binary Recenze

Banc De Binary
do 100% vkladu
Web obchodníka

Krátké zhodnocení

Banc De Binary, s kancelářemi na Kypru a v Londýně, je jednou ze společností obchodujících na trhu s binárními opcemi. Byla založena v roce 2009 a byla vůbec první regulovanou společností na světe se zákazníky z více než sta zemí po celém světě. Zakladatele této společnosti měli mnohaletou zkušenost s působením ve finančním sektoru.
Banc De Binary je regulovaná CySec a licencována MIFID. Za roky působení obdržela mnohá ocenění zahrnující i cenu Best Overall Broker 2015. Jejich stránky jsou dostupné v mnoha jazykových mutacích.

Celá recenze

Detaily

Obchodník Banc De Binary
Web URL http://www.bancdebinary.com
Založen 2009
Sídlo společnosti BDB Services Ltd. (Belize), v Evropě Banc De Binary (Cyprus) Ltd.
Kontaktní telefonní číslo 1(646)291 8910
Podpora email , telefon , chat
Jazyky angličtina , španělština , arabština , italština , francouzština , němčina , ruština , portugalština
Obchodní platforma SpotOption Trading Platform | Mobile Trading App
Minimální velikost prvního vkladu $250
Minimální velikost účtu $250
Minimální velikost obchodu $1
Maximální velikost obchodu $3000
Bonus do 100% vkladu
Výplata dle podmínek poskytovatele
Demo účet Otevřít demo účet
Regulován Yes
Regulace MiFID
Druhy účtů Bronze account , Gold account , Premium account , Exclusive account , Demo Account , Segregated Account , Institutional Accounts :
Metody vkladu AlertPay , bankovní převod , kreditní karta , debetní karta , Moneybookers , Western Union
Metody výběru AlertPay , bankovní převod , kreditní karta , debetní karta , Moneybookers , Western Union
Typ brokera binární opce
Počet obchodovatelných aktiv +190
Doba expirace od 60 vteřin do několika hodin
Typy obchodovatelných aktiv different assets, akcie , komodity , Forexové páry , Indexy
Druhy obchodovatelných opcí Highl/Low , Touch/Notouch , minutové opce
Obchodovatelné měny USD , GBP , YEN , EUR
Účet veden USD , EUR , GBP
Akceptuje klienty z USA No
Obchodování na mobilním telefonu Yes
Obchodování na tabletu Yes
Naše hodnocení 4.2

Grafické rozhraní

Screenshot 1 Screenshot 2

Celá recenze

Finanční a investorská společnost BDB Services Ltd. (Belize) byla založena v roce 2008. Hlavním impulsem k tomuto kroku byla ekonomická krize a na ni navazující cíl zakladatelů společnosti. Tím bylo minimalizovat ztráty investorů v důsledku krize a současně maximalizovat zisky.

BDB Services Ltd. sídlí v Belize a webovou stránku www.bancdebinary.com provozuje spolu s dceřinou společností Esperto Tec Ltd. se sídlem v Anglii, číslo začlenění 9384722.
Pro investory v Evropě jsou důležité společnosti Banc De Binary (Cyprus) Ltd. a Cyprus Investment Firm (CIF), licencované CySEC, číslo licence 188/13.

Banc De Binary má v současné době klienty ve více než 100 státech celého světa. A ačkoliv se mnohdy dočtete, že se tento broker zaměřuje zejména na malé retailové klienty, není to zcela pravda. Jejich služby využívá i mnoho VIP zákazníků a profesionálů. Zákaznickou podporu poskytují 24 hodin po celý týden. Webové prostředí umožňuje výběr z celkem 8 jazyků (čeština není umožněna).

Obchodní platforma BankDeBinary.com

U Bank De Binary můžeme najít 4 základní obchodní platformy.

 1. Digital Options Pro – digitální platforma umožňující jednoduché obchodování. Stavy probíhajících obchodů lze snadno sledovat dole na platformě nebo v účtu klienta.
 2. Long Term – dlouhodobé binární obchody získávají celosvětově čím dál větší oblibu. Jsou vhodné hlavně pro zkušenější investory.
 3. 60 Second Platform – umožňuje velmi rychlé obchodování. Je určena pro každého, kdo dokáže rychle a chytře reagovat.
 4. Pairs – nová výzva pro obchodníky. Umožňuje obchodovat v párech, tedy se jedná o byznys založený na výkonnosti např. dvou komodit nebo dvou akcií.

Typy účtů

Jednotlivé účty nabízí různé možnosti a výhody, z nichž některé uvádíme. Další zjistíte přímo na webu brokera.

 1. Bronze – základní vklad 250 USD, pravidelné zprávy a analýzy.
 2. Silver – u tohoto účtu je nutné složit nejméně 2 500 USD. Součástí je 10 denní přímý přístup k manažerovi.
 3. Gold – minimální deposit je nastavený na 5 000 USD. Přístup k manažerovi již není omezen a součástí jsou i určitě bezrizikové obchody.
 4. Premium – minimální vklad činí 10 000 USD. Jedná se v podstatě již o VIP účet s mnoha výhodami.
 5. Platinum – základní vklad je 25 000 USD. Nejvyšší účet s širokým spektrem výhod, včetně pozvánek na VIP události.
 6. Demo účet – Banc De Binary nabízí demo účet každému novému zájemci o investování. Pro demo testování je k dispozici limit 50 000 USD.

Tip pro obchodníky: Každý, kdo si založí nový účet, má nyní k dispozici 3 bezrizikové obchody s návratností ztráty až do výše 90%.

Hlavní způsoby vkladů a výběrů

Pro vklady a výběry je možné používat USD, EUR a GBP. Pro vklady lze použít platební karty, standardní bankovní převody, Skrill (MoneyBookers) či alternativní metody podle zemí (např. v Brazílii je to Boleto, v Rusku se jedná o Moneta atd.) Pro výběry potom platební karty, standardní bankovní převody nebo Skrill (MoneyBookers). Většina výběrů je realizována během 5 pracovních dnů.

Druhy obchodování

Brokerská společnost Banc De Binary nabízí široké spektrum investorských příležitostí. Vedle binárních opcí lze obchodovat například komodity, měny nebo akcie.

Typy bonusů

U Banc De Binary můžete získat bonusy mezi 50% – 100% vašeho vkladu. Pro jejich získání je ovšem nutné napsat brokerovi email nebo se zkontaktovat s jejich podporou prostřednictvím živého chatu či Skypu. Následně vám bude nabídnutý bonus. Určitou výjimkou jsou nové Bronze účty s vkladem 250 USD, kde stačí vyplnit formulář se žádostí.

Vzdělávání od BancDeBinary.com

Online broker Banc De Binary nabízí svým klientům širokou vzdělávací podporu. Jedná se hlavně o:

 • ebooky
 • webináře
 • videa
 • analýzy
 • odborné články
 • u vyšších účtů osobní poradenství od managera

Porovnání s konkurencí – BinaryTilt.com

Pro začátečníky je vždy důležité, zda si můžou otestovat obchodování prostřednictvím demo účtu. V tom je síla Banc De Binary, neboť tento broker demo účet nabízí, na rozdíl od BinaryTilt.
Dalším nemalým rozdílem je výše minimálního vkladu. U BinaryTilt je nutné složit u Basic účtu, což je základní účet, 500 USD. Ovšem účet Bronze od Banc De Binary vyžaduje pouhých 250 USD.
BinaryTilt zase vede v počtu reálných účtů, ze kterých si můžou zájemci vybírat. Nabízí jich 6, zatímco Banc De Binary 5 (plus demo).
Naopak zcela se oba brokeři shodují v tom, že pro české zájemce o obchodování s binárními opcemi nenabízejí český jazyk.

Zajímavosti

Na webových stránkách www.bancdebinary.com najdete zajímavý blog s mnoha příspěvky. Návštěvníky blogu určitě překvapí, že na jeho stránkách nejsou pouze novinky a zajímavosti ze světa binárních opcí a investování. Můžete si zde totiž přečíst i informace o různých celebritách. Například zjistíte, kolik si vydělala tenisem a reklamou světoznámá tenistka Serena Williams. Blog obsahuje i tipy kam vyrazit na dovolenou nebo přehledy nejlépe placených modelek světa. Tyto články vás nepochybně dokážou dostatečně motivovat k tomu, abyste se na investování více soustředili a začali pořádně vydělávat!

Web obchodníka

Přidat příspěvek

Copyright © 2019. All Rights Reserved. | Kontakt | Flytonic Theme by Flytonic.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook
Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow