Social trading – jednoduchá cesta k obchodování

Kopírujte úspěšné obchody nejlepších obchodníků na světě zcela automaticky. Rád bych vám představil jeden z nejjednodušších a nejrychlejších způsobů, jak profitovat z finančních trhů. Celé vám to zabere přibližně 5 minut denně u vašeho počítače. Nepotřebujete žádné obchodní zkušenosti nebo předchozí znalosti trhu. Není třeba vědět, jak obchodovat a nemusíte trávit čas obchodování vy sami!

Není velkým tajemstvím, že investiční sociální sítě získaly obrovskou popularitu po celém světě. Obchodník, který vám s s tímto typem investice pomůže, se jmenuje eToro. Dnes na této platformě obchoduje více než 4 000 000 investorů, kteří se snaží využít každé investiční příležitosti, které mohou finanční trhy nabídnout.

Ptáte se, jak vydělat?

eToro poskytuje zdarma platformu nazvanou OpenBook, kde můžete sledovat nejvýnosnější obchodníky na světě. Velmi jednoduše můžete kopírovat jejich obchody pouhým jedním kliknutím. Nemusíte tedy být zkušeným obchodníkem, abyste věděli, jestli je právě teď ten správný čas na nákup akcii Applu, zlata, oleje nebo amerického dolaru. Stačí jen zkopírovat správné obchodníky.

Sociální obchodování v praxi

Krok 1: Vyhledání nejvýnosnějších obchodníků a jejich automatické kopírování je opravdu jednoduché a nezabere více než 2 minuty vašeho času. V rozhraní si můžete prohlédnout hodnocení obchodníků podle jejich úspěšnosti a seřadit je podle mnoha různých kriterií či popularity. Pro kopírování obchodníků musíte mít vložený dostatečný kapitál.

eToro - sociální trading

eToro – sociální trading

Tip: Potřebujete vědět, koho kopírovat? Jednoduchý algoritmus vám pomůže vybrat setřídit obchodníky podle mnoha kritérií.

Krok 2: Stačí jen sedět a dívat se, jak obchodují vámi vybraní obchodníci. Pokaždé, když obchodník kopírujete otevírá nebo zavírá pozici – stejná akce se koná i na vašem obchodním účtu. Pro každého obchodníka lze nastavit individuální stoploss. Pokud je tedy například ztrátový a jeho ztráta přesahuje procentuální část vložené částky, kopírování jeho obchodů se přeruší. Více vidíte na obrázku níže.

The New eToro-www.etoro.com (2)

Zkopírujte naše doporučené obchodníky

Mohamed Chadlioui začal s obchodováním na eToro v prosinci roku 2011. V tomto roce zvýšil velikost svého portfolia o 50%. V minulém roce to bylo o neuvěřitelných 186%. Mohamed říká, že otevře své obchody, když zahlédne dobrou obchodní příležitost. V současné době má více než  11 066 následovníků, kteří kopírují jeho obchody. S průměrem 79% ziskových týdnů je Mohamed Chadlioui jedním z doporučených obchodníků.

O obchodní sítě OpenBook

Komunita profesionálních obchodníků se stala v investičním světě inspirací pro miliony investorů. Sociální obchodování umožňuje investovat do nejúspěšnějších obchodníků!

Jdeme na to?

  1. Zaregistrujte se na největší obchodní síť na světě přes tento odkaz a vyplňte registrační formulář.
  2. Přihlašte se do účtu a zapojte se zdarma do sítě OpenBook, netrvá to více než jednu minutu. Žádné obchodní zkušenosti nepotřebujete.
  3. Vyberte si obchodníka, kterého chcete automaticky kopírovat (lze si vybrat i více obchodníků a váš kapitál investovat po částech).
  4. Klepněte na tlačítko Kopírovat na profilu obchodníka. Můžete také kdykoliv sledovat všechny obchodní aktivity. Riziko lze snížit kopírováním více než jeden obchodníka.

Aby bylo možné začít kopírovat obchodníky, je nutné provést minimální vklad ve výši $50. Kopírovat jednoho obchodník můžete začít s vkladem od $10. Lze také využít demo účet a vyzkoušet si kopírování obchodníků nanečisto s virtuálními penězi. Pomocí sociální sítě ve svém účtu můžete dokonce sdílet své obchody s ostatními obchodníky. Jakmile začnete kopírovat vybraného obchodníka, každý jeho nový obchod bude automaticky uzavřen i na vašem účtu.

Nezapomeňte: Pokud se vám otevřený obchod nebude líbit, můžete kopírování daného obchodu okamžitě zastavit. Je čas začít vydělávat sociální obchodování.

eToro nabízí novým obchodníků bonus na účet do výše 35% vkladu. Více informací v tomto článku.

Nevíte si rady? Neváhejte a kontaktujte nás.Použité štítky:

2 komentáře ke článku “Social trading – jednoduchá cesta k obchodování”

Přidat příspěvek

Copyright © 2019. All Rights Reserved. | Kontakt | Flytonic Theme by Flytonic.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook
Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow