Soutěž o 1000$ u příležitosti NFPBroker XM vyzývá své fanoušky na Facebooku, aby zkusili odhadnout výsledek oznámení Non Farm Payroll (pracovní síla mimo zemědělství) a účastnili se soutěže o 1000$ jako přímý kredit, který bude přičten na váš účet. Odhady můžete odeslat nejpozději 4/12/2015 do 11:00 GMT +2 (čas serveru). Pokud se nikomu nepodaří trefit přesné číslo, vítězem se stane fanoušek s nejbližším odhadem. Tato nabídka je přístupná pro všechny klienty, kteří jsou také fanoušky XM na Facebooku.

Svůj odhad odešlete kliknutím zde, najděte si Facebook příspěvek na zdi a formou kometáře přidejte váš odhad a číslo vašeho konta. Pokud účet nemáte, můžete ho vytvořit kliknutím zde a získat $30 zcela zdarma.

V XM mluvíme Anglicky, Řecky, Japonsky, Čínsky, Bahasa Malay, Bahasa Indonesia, Maďarsky, Rusky, Francouzsky, Špaňělsky, Italsky, Německy, Polsky, Hindi, Arabsky, Korejsky, Portugalsky, Česky, Slovensky, Bulharsky, Rumunsky a Holandsky. Zákaznická podpora je vám k dispozici 24 hodin denně od pondělí do pátku.

Prohlášení o riziku: Upozorňujeme, že obchodování na Forexu a obchodování s dalšími produkty, uplatňující finanční páku, s sebou nese vysokou míru rizika a nehodí se pro všechny investory. Než se rozhodnete provést jakékoli podobné transakce, ujistěte se, že plně chápete veškerá rizika a v případě potřeby vyhledejte nezávislou radu. Jakékoli názory, zprávy, průzkum, analýzy, ceny nebo jiné informace v tomto emailu jsou poskytovány pouze jako všeobecný komentář trhu a nejsou investiční radou. Přečtěte si prosím plné znění Poučení o rizicích.Použité štítky:

Přidat příspěvek

Copyright © 2019. All Rights Reserved. | Kontakt | Flytonic Theme by Flytonic.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook
Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow