Vkladové bonusy u IronFX – doplnění

Dnes se mi po předchozí registraci ozval account manager IronFX. Komunikace perfektní, potěšila i čeština. Vyžádal sem si doplnění informací k bonusům, které jsou nabízeny. No deposit bonus $25 zmíněný v minulém článku platí, po registraci a schválení účtu je o něj nutno zažádat na podporu.

Byly mi nabídnuty i další bonusy, které lze do začátku obchodování využít. Jedná se především o 40% bonus při vkladu 500 a více USD. Bonus se vám připíše k vložené částce. Lze si takto přijít maximálně na 4 000 USD při vkladu 10 000 USD. A to je docela zajímavý bonus. Bonusovou částku ale nelze „vybrat“. Na účet zpět si můžete vytáhnout jen profit z této částky.

Zaregistruj si obchodní účet u IronFX

Dále je nabízen 100% sdílený bonus ke vkladu, kdy dostanete navíc 100%.  Vložíte-li například 5000 USD, od IronFX dostanete 5000 USD navíc.  Pokud z této částky uděláte zisk 5000 USD, dělí se 50 na 50 mezi vás a IronFX. Podobné je to i se ztrátou. Bližší informace ke stažení zde.

Pokud byste chtěli, aby za vás obchodoval IronFX, stačí si vybrat jednu ze tří nabízených investičních strategií. Více informací zde.

Níže máte k nahlédnutí tabulku účtu.

Porovnání typů účtů - IronFX™ Světová jednička v oblasti online obchodování-www.ironfx.comPoužité štítky:

Odpověď ke článku “Vkladové bonusy u IronFX – doplnění”

Přidat příspěvek

Copyright © 2019. All Rights Reserved. | Kontakt | Flytonic Theme by Flytonic.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook
Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow